قرار دادن سیم کارت در گوشی ورتو

قرار دادن سیم کارت در گوشی ورتو

روابط عمومی سفیران تل – گوشی ورتو ساخت شرکتی بریتانیایی است. این شرکت گوشی های لوکس و با طرح های بسیار خاص را به بازار عرضه می کند.جهت کسب اطلاعات در مورد نحوه  قرار دادن سیم کارت ورتو در این مقاله با سفیران تل همراه باشید.

برای قرار دادن سیم کارت در گوشی ورتو، ابتدا گوشی خود را خاموش کنید ، سپس گوشی را برگردانید تا پشت آن را مشاهده نمایید.

پنل پشتی گوشی را باز کنید، این کار ممکن است با گشودن بخش مشخصی از پشت گوشی انجام شود.شکاف کارت سیم را پیدا کنید. این شکاف معمولاً در نزدیکی باتری قرار دارد.

با کمک دسته‌ی یک سوزن کارت‌های سیم (یا همان پین)، دکمه‌ای کوچک که در کنار شکاف کارت سیم قرار دارد را فشار دهید تا سیم کارت باز شود.

 برای قرار دادن سیم کارت ورتو ، سیم کارت را با دقت در شکاف قرار دهید، به طوری که تماس‌ها به سمت پایین باشند و قابل خواندن باشند.سپس دکمه یا پین را به حالت اولیه برگردانید.پنل پشتی را ببندید و گوشی را روشن کنید.

قرار دادن سیم کارت در گوشی ورتو

چگونه مشکل نخواندن سیم کارت در گوشی ورتو را رفع کنیم ؟

اگر گوشی ورتو شما سیم کارت را تشخیص نمی‌دهد، می‌توانید مراحل زیر را انجام دهید تا مشکل را رفع کنید:

 1. بازنگری مجدد سیم کارت: ابتدا مطمئن شوید که سیم کارت به درستی در شکاف قرار گرفته و در جای خود قرار دارد.
 2. شارژ مجدد گوشی: گاهی اوقات کمبود باتری می‌تواند باعث عدم تشخیص سیم کارت شود. گوشی را شارژ کنید و دوباره تلاش نمایید.
 3. راه‌اندازی مجدد (ریستارت) گوشی: گوشی را ریستارت کنید و ببینید آیا سیم کارت تشخیص داده می‌شود یا خیر.
 4. بروزرسانی نرم‌افزار: اطمینان حاصل کنید که نرم‌افزار گوشی به آخرین نسخه خود بروزرسانی شده باشد، زیرا گاهی اوقات به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری مشکلاتی را حل می‌کنند.
 5. تست با سیم کارت دیگر: اگر امکان دارد، سیم کارت دیگری را در گوشی خود تست کنید تا مشخص شود آیا مشکل از سیم کارت خود یا گوشی است.
 6. تنظیمات شبکه: به تنظیمات شبکه گوشی بروید و ببینید آیا شبکه تلفن همراه به درستی تنظیم شده.
 7. بازنشانی تنظیمات کارخانه: اگر همه مراحل فوق نتیجه ندادند، ممکن است لازم باشد تنظیمات کارخانه گوشی را بازنشانی کنید. قبل از انجام این کار، حتماً اطلاعات خود را پشتیبان‌گیری کنید.
 8. تماس با پشتیبانی فنی: اگر مشکل همچنان ادامه دارد، به پشتیبانی فنی ورتو یا اپراتور تلفن همراه خود تماس بگیرید تا کمک حرفه‌ای دریافت کنید.
بهترین گوشی های مناسب عکاسی

گوشی های دوسیم کارت ورتو

شرکت ورتو گوشی‌های دو سیم کارت خود را با نام‌های مختلف ارائه داده است. گوشی‌های دو سیم کارت یا گوشی‌های دو SIM، دستگاه‌هایی هستند که دارای دو شیار کارت SIM هستند و به شما امکان می‌دهند دو شماره تلفن همراه را در یک گوشی استفاده کنید.

این نوع گوشی‌ها به دلیل امکانات و امکانات مختلف خود، برای افرادی که به دو شماره تلفن همراه نیاز دارند یا می‌خواهند ترافیک و تماس‌های مختلف را جداگانه مدیریت کنند، بسیار مفید هستند. در هر صورت، چندین مدل از دستگاه‌های دو سیم کارت گوشی ورتو  به شرح زیر است:

ورتو Y21

ورتو Y20

ورتو Y19

ورتو Y17

ورتو Y15

ورتو Y12

ورتو Y11

ورتو Y91

ورتو Y81

ورتو V21

ورتو V20

ورتو V19

ورتو V17

ورتو V15

ورتو V13

ورتو V11

ویژگی‌های گوشی‌های دو سیم کارت ورتو

 • مدیریت آسان ترافیک: اگر دو شماره تلفن همراه دارید، می‌توانید یکی را برای تماس‌ها و پیام‌های کاری و دیگری را برای تماس‌ها و پیام‌های شخصی استفاده کنید. این باعث می‌شود که مصرف ترافیک دو شماره متفاوت باشد و برای شما اقتصادی‌تر باشد.
 • جداگانه مدیریت شماره‌ها: شما می‌توانید تماس‌ها، پیام‌ها و اطلاعیه‌ها را به شماره‌های مختلف تنظیم کنید و در نتیجه بهتر مدیریت نمایید.
 • سهولت تعویض شبکه: با داشتن دو شیار SIM، شما می‌توانید به راحتی از شبکه یک اپراتور به شبکه دیگر تعویض کنید، مخصوصاً در مواقعی که در مناطق مختلف قرار دارید.
 • جداگانه استفاده از اپلیکیشن‌ها: برخی از گوشی‌های دو سیم کارت اجازه می‌دهند تا برای هر شماره یک محیط کاربری مجزا ایجاد کنید و اپلیکیشن‌های مختلف را در هر محیط اجرا نمایید.
 • سهولت در سفرهای بین‌المللی: اگر به سفرهای بین‌المللی می‌روید، می‌توانید یک شماره برای تماس‌ها و پیام‌های داخلی و دیگری برای تماس‌ها و پیام‌های بین‌المللی استفاده کنید.
 • تنظیمات ترتیب تماس‌ها: معمولاً می‌توانید تنظیم کنید که کدام شماره اولویت بیشتری برای تماس‌ها داشته باشد.
سامسونگ گلکسی A54

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + نه =