برنامه اینستاگرام تردز چیست؟

برنامه اینستاگرام تردز

شرکت متا امروزه اپلیکیشن جدیدی به نام اینستاگرام تردز را به کاربران عرضه کرده است. در ادامه ی این مقاله از سفیران تل، به معرفی این اپلیکیشن می پردازیم.برنامه ی اینستاگرام تردز، یک برنامه ی پیام رسان اختصاصی از سوی شرکت اینستاگرام می باشد. اپلیکیشن تردز، علاوه‌ بر هم‌ پوشانی‌کردن اطلاعات کاربران با اپلیکیشن اینستاگرام (مانند دایرکت ها)، تمامی دنبال‌کنندگان اینستاگرامی‌ کاربران را به این پلتفرم منتقل می‌کند؛ به‌ این‌ ترتیب کاربران می‌توانند به فالوئرهای اینستاگرامی خود در این محیط، دسترسی داشته باشند. این برنامه به علت کاهش محدودیت های وضع شده برای فعالیت های کاربران، از رقبای سرسخت توییتر محسوب می شود.

این اپلیکیشن، بر مبنای متن است و کاربران با قابلیت های شبیه به توییتر، می توانند به تولید محتوا، واکنش به محتوای کاربران و تکرار پست های کاربران دیگر نیز بپردازند. علاوه بر این، می توانید از این برنامه برای مکالمات خصوصی و گروهی استفاده کنید و متن های کوتاه، عکس و فیلم ها را بارگذاری نمایید. پست های کاربران را لایک کنید و نظرات خود را با آنها به اشترلک بگذارید.

اگر شما اکانتی در اینستاگرام داشته باشید، دیگر نیازی به ساختن اکانت در تردز نخواهید داشت. برای این کار ابتدا تردز را نصب کنید و سپس، از طریق اکانت اینستاگرام، وارد اکانت تردز خود بشوید.

مزایای اپلیکیشن تردز 

  • رایگان بودن تمامی بخش‌های تردز 

اینستاگرام تردز، برخلاف توییتر، تمامی بخش ها را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است و کاربران می توانند بدون هیچ گونه هزینه ای ، از تمام بخش های این اپلیکیشن استفاده کنند. این در حالیست که، توییتر برای توییت دیک از شما هزینه دریافت خواهد کرد.

بررسی گلکسی s23  و گلکسی s23 پلاس

برنامه اینستاگرام تردز

  • قابلیت اشتراک گذاری متن 

در تردز، شما می توانید متن مورد نظر خود را، حداکثر با 500 حرف به اشتراک بگذارید. اما توجه داشته باشید که در اپلیکیشن توییتر، فقط می توانید متن تا 280 حرف را به اشتراک بگذارید.

  • اشتراک گذاری فیلم 

یکی دیگر از مزایای اینستاگرام تردز، این است که، شما می توانید فیلم های مورد نظر خود را با کاربران به اشتراک بگذارید. البته توجه داشته باشید که حداکثر زمانی که می توانید فیلم های خود را به اشتراک بگذارید، 5 دقیقه است.

  • اتصال به اینستاگرام 

اتصال به اکانت اینستاگرام ارتباط هر دو اپلیکیشن را آسان کرده است و به شما اجازه می دهد دوستان خود را از این طریق دنبال نمایید.

معایب اپلیکیشن تردز 

  • ویرایش پست ها 

متاسفانه در صورتی که در این اپلیکیشن پست بگذارید و بخواهید آن را ویرایش کنید، امکان این کار وجود ندارد. بنابراین، در هنگام اشتراک گذاری پست های خود بسیار دقت کنید.

برنامه اینستاگرام تردز

  • هشتگ گذاری 

در این اپلیکیشن، امکان هشتگ گذاری وجود ندارد. شما می توانید هشتگ بزنید اما این هشتگ ها لینک نمی شوند. ممکن است در آپدیت بعدی این اپلیکیشن، این مشکل حل شود.

  • عدم استقلال 

این اپلیکیشن ، متصل به اینستاگرام است. درصورتیکه شما اکانت اینستاگرام نداشته باشید، نمی توانید وارد اپلیکیشن تردز شوید.

  • فیلتر 

متاسفانه، این اپلیکیشن در کشور ما، مانند اپلیکیشن اینستاگرام فیلتر است و برای استفاده از آن، حتما باید از فیلترشکن استفاده شود.لطفا توجه کنید که اگر اکانت تردز خود را غیرفعال کنید، اکانت اینستاگرام شما حذف نخواهد شد. اما ،حذف تردز، باعث حذف اکانت اینستاگرام شما نیز خواهد شد..

مقایسه دوربین سامسونگ و هواوی

سخن پایانی 

امروزه شبکه های اجتماعی رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر دارند تا بتوانند مخاطبین بیشتری را جذب کنند. شرکت متا یکی از موفق‌ترین شرکت‌ها بوده که چندین پلتفرم پیام رسانی مانند فیسبوک، واتساپ و اینستاگرام را عرضه کرده است و اکنون، با معرفی اپلیکیشن تردز، به  به علت تعداد بالای کاربران اینستاگرام، تا به امروز به یکی از جدی ترین رقیبان توییتر تبدیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =