حلقه هوشمند سامسونگ

حلقه هوشمند سامسونگ

سامسونگ قصد دارد در آینده ای نزدیک از یک حلقه هوشمند رونمایی کند وحال کار کردن بر روی آن را آغاز کرده است. محصولی که راجع آن صحبت می کنیم، حلقه هوشمند سامسونگ است که با استفاده از آن که طبیعتا قابلیت اتصال به گوشی همراه را دارد کاربران می توانند وضعیت سلامت خود را ارزیابی کنند. جالب است بدانید که سامسونگ برای اینکه حلقه را تولید کن، با شرکت های زیادی برای تامین قطعات مورد نیاز آن همکاری به عمل آورده است.

این حلقه هوشمند دارای سه رنگ مختلف جهت تقویت اعصاب، حذف انرژی و امواج منفی و سلامت است. دارای چیپ NFC  تعبیه شده در آن به عنوان یک کارت هوشمند برای در خانه و یا محل کار، کارت آسانسور و یا پارکینگ، کارت حمل و نقل و…مورد استفاده قرار می گیرد. این چیپست پر سرعت با قابلیت ذخیره اطلاعات شخصی از قبیل اکانت حساب، برنامه ها را داشته و با قابلیت اتصال از طریق آن به موبایل براحتی خواهید توانست آن را ویرایش و نگهداری کنید. از دیگر امکانات آن میتوان به اشتراک گذاری اطلاعات را نام برد. شکل محصول همانند یک انگشتر بسیارشیک وزیبا ساخته شده از جدیدترین تکنولوژی آلیاژ آمورف کاریید با طراحی بسیارساده و براق و کاملا مقاوم در برابر ضربه وخمیدگی است. در این حلقه هوشمند سه سنگ ژرمانیم، آهنربا ولکانیک جهت حفظ سلامت وکنترل شاخصه های بدن درون آن تعبیه شده است که پس از بررسی و مهندسی های دقیق به مرحله تولید رسیده است. سنگ ژرمانیم به عنوان یک فلز نادر باعث تقویت اعصاب، بهبود آمادگی جسمانی، جلوگیری از پیری زودرس، جلوگیری از اختلالات عصبی، پیشگیری از سرطان، تنظیم فشار خون وحفظ کبد می شود. سنگ آهنربای ولکانیک از قدیم برای تقویت تمرکز، حفظ اعصاب و آرامش و بهبود شاخصه های چشم وگوش می گردد.

انگشتر هوشمند سامسونگ همچون ساعت و مچ بند هوشمند قصد دارد افراد را از دغدغه های مربوط به گوشی و موبایل و کنترل لوازم دیجیتال نجات دهد. امروزه حلقه های هوشمند در بیشتر مارکت های اینترنتی قابل عرضه وخرید هستند. با این انگشتر همچنین می توان خود را از اسارت گوشی موبایل رها کنید و در مهمانی با خیال راحت گوشی خود را درون کیفتان قرار دهید. محصول جدید سامسونگ یا همان انگشتر هوشمند سامسونگ به گونه ای است که با پوشیدن آن میتوان تماس های ورودی را کنترل کرد. علاوه بر این قابلیت و امکانات محدودتر، احتمال دارد که انگشتر جدید قابلیت نصب سیم کارت وهمچنین حسگر سنجش های علائم حیاتی را داشته باشد. هدف اصلی این انگشتر این است که کاربر بتواند دستگاه هوشمندخود مانند گوشی و تبلت را با آن کنترل و احتمالا این انگشتر هوشمند باعث خواهد شد که بتوان تمامی لوازم دیجیتال را به وسیله آن تحت کنترل درآورد.

معرفی گوشی سامسونگ گلکسی A54

حلقه هوشمند سامسونگ

تصمیم گیری براساس اطلاعات داده توسط حلقه هوشمند

حلقه های هوشمند دارای بزرگترین عیب هستند که عبارت است از: میزان مفید بودن آنها بسته به درک وفهم اطلاعاتی دارد که در اختیار ما قرار می گیرند. مهم نیست که این اطلاعات خام باشند و یا در قالب امتیاز ارائه شوند.یک حلفه هوشمند میتواند اطلاعات به خصوصی را مانند میزان آمادگی بدن، خواب و فعالیت های روزمره به ما ارائه کند. اما کاربران میخواهند که بتوانند از این اطلاعات در زندگی روزمره خود استفاده کنند. برای مثال در مورد رژیم گرفتن، انگشتر هوشمند اطلاعات مفیدی را درمورد میزان کالری سوزانده ضده توسط فعالیت به ما می دهد تا با استفاده از آن بتوان برنامه ورزشی و غذایی مناسبی را برنامه ریزی کنیم. اما در‌مورد مسئله مهمی مانند خواب لازم است از نتایج اطلاعات جمع آوری شده مطالبی را بدست آوریم. برای مثال هنگامیکه ما خواب خوبی را نداشتیم و یا امتیاز وکیفیت خواب ما پایین است چه مواردی باعث این اتفاق شده است. و یا چه فاکتورهایی بر روی آن دخالت داشته اند.

هدف استفاده از انگشترهای هوشمند سامسونگ

هدف اصلی از تولید و استفاده این انگشترها می تواند ساده کردن اطلاعات ارائه شده توسط حسگرها در قالب نمایش امتیاز معرفی گردد. کاربران با استفاده از داده هایی که توسط این گجت های پوشیدنی و اپلیکیشن های مخصوص آنها ارائه میشوند، میتوانند کنترل بهتری بر روی فعالیت های خود داشته و تصمیم مناسبی برای سبک زندگی بهتر بگیرند. اینکه آیا هدف شما از خرید انگشترهای هوشمند سامسونگ کم شدن استرس، کنارگذاشتن عادت های بدرفتاری، افزایش انرژی و بهبود وضعیت خواب و یا حتی برنامه روتین ورزشی و غذایی باشد، سودمند بودن این اطلاعات فقط وفقط به خود فرد وابسته است. به همین علت برای درک بهتر داده هایی که توسط انگشترهای هوشمند ارائه می شود میتوان از آن برای کارهای زیر استفاده کرد:

  • بررسی کردن آمار مربوط به تعدادضربان قلب در هنگام ورزش های مختلف مانند مدیتیشن، به شما اطلاع می دهد که فرآیند کاهش استرس خوب و یا بد بوده است. کاربران از اطلاعات مربوطه به ضربان قلبشان می توانند برای بهبودی ورزش و سلامتی خود استفاده کنند.
  • از داده های ارائه سده توسط انگشترهای هوشمند میتوان برای محاسبه مسافت دویده شده، نرخ ضربان قلب در طول مسیر حرکت و دمای بدن برای برنامه ریزی بهتر درباره ورزش کردن استفاده کرد.
  • عواملی که باعث کاهش کیفیت خواب در شب می شوند را بررسی کرده وبا حذف و کنارگذاشتن و یا اضافه کردن آنها امتیاز خوابتان را چک کنید.
  • اگر اطلاع دارید که کمی قبل تر با فردی در تماس بودید که بیمار است و حال دمای بدن شما به شدت افزایش پیدا کرده است، احتمال مریض شدن شما وجود دارد، در این صورت میتوانید درمورد بیرون رفتن و یا درخانه ماندن بهتر تصمیم گیری نمایید.
  • اگر نسبت به وجودداشتن حالت های مختلفی مانند از بیماری ها و کاهش اکسیژن خون خود مشکوک هستید، میتوانید از اطلاعات مربوط به انگشترهای هوشمند برای اندازه گیری سطح اکسیژن خون خود استفاده و با اطلاع از این مسئله به پزشک مراجعه و دارو مصرف کنید.
جدیدترین نسخه اندروید

حلقه هوشمند سامسونگ

 خرید حلقه های هوشمند منطقی است؟

این طبیعیست که اگر اپلیکیشنی وجود داشته باشد تا با استفاده از آن داده های مربوط به بدن خود و زمان اینکه آیا بدن خسته است وبه خواب نیاز دارد و یا زمان استراحت است را بگویید هیجان انگیز است. هدف از ایجاد حلقه های هوشمند چنین چیزی است. هرچند همانند بسیاری از فناوری های دیگر که در آنها سبک زندگی با وسایل الکترونیکی ترکیب می شود به این سادگی ها و به کمک یک حقله نمیتوان به چنین اطلاعات مهمی دسترسی پیدا کرد.

با اینجال این انگشترها قابلیت های وسیع دیگری نیز دارند که در کشور ما هنوز قابل استفاده نمی باشد. این قابلیت ها عبارتنداز: پرداخت هزینه اتوبوس و مترو با نزدیک کردن انگشترها به گیت.

مقایسه حلقه هوشمند و ساعت هوشمند

حلقه های هوشمند میتوانند ساعت های هوشمند را در چند زمینه شکست دهند از جمله باتری. به طوریکه این حلقه ها میتوانند یک هفته کامل با یکبار شارژ دوام بیاورند. حلقه هوشمند همچنین در مقایسه با ساعت های هوشمند و یا حتی ردیاب های تناسب اندام که دور مچ بسته می شوند وسیله بهتری اند. در رابطه با نظارت کردن بر کیفیت خوابیدن هم میتوان گفت هر چه یک دستگاه مزاحمت کمتری داشته باشد بهتر است.

در آخر میتوان گفت واضح است که سامسونگ قبل از تصمیم گرفتن به راه اندازی یک حلقه هوشمند تحقیقات گسترده خود را انجام داده ودر بازار شرکتی هم نیست که صرفا به دنبال گرفتن جایگاهی باشد. از این بابت خرید محصولات آن میتواند موثر واقع شوند.

بهترین گوشی هوشمند از نظر مخاطبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =