قیمت گوشی ورتو

قیمت گوشی ورتو

گوشی های ورتو از دسته شیک ترین گوشی های بازار محسوب می شوند که از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. شرکت ورتو از معروف ترین شرکت های تولید کننده ای است که سال ها پیش فعالیت خود را در این زمینه آغاز نمود. بهتر است در ادامه با تاریخچه این برند و مشخصات گوشی ورتو آشنا شوید.

درباره شرکت ورتو

شرکت ورتو از دسته تولید کنندگان مطرح و نام آوری است که از سال 1998 فعالیت چشم گیری را در این زمینه آغاز کرده است. در واقع این شرکت به دلیل پشتکاری که داشت، توانست در سال 2013 به سهرت جهانی رسیده و مشتریان زیادی را به دست آورد. به این ترتیب از آن زمان به بعد، گران ترین انواع گوشی را روانه بازار نمود. گوشی های ورتو  از دسته گوشی های لوکس و لاکچری هستند که اگر به دنبال خاص بودن هستید می توانید به سراغ آن ها بروید.

این گوشی ها در انواع مدل ها طراحی شده و روانه بازار شده اند که تنها افرادی که به فکر تجملات هستند به آن ها علاقه دارند. چرا که همانطور که ذکر شد، قیمت آن ها معمولا در بازار گران است و همه افراد قادر به به دست آوردن آن ها نیستند. گوشی ورتو یک نمونه جذاب و بی بدیل است که از مشخصات مهم و ویژه ای برخوردار است.

مشخصات گوشی ورتو

با وجود ایده آل بودن گوشی ورتو، باید بتوانید قبل از خرید ابتدا از جزئیات و مشخصات آن ها اطلاعات لازم را به دست آورید. این گوشی از قابلیت های شگفت انگیزی برخوردار است و قیمت بالای آن در واقع به دلیل طراحی لوکس آن می باشد. از جمله مهمترین مشخصات این گوشی می توان به موارد ذکر شده در زیر اشاره کرد:

  • این گوشی ها دست ساز می باشند.
  • با یک جستجوی ساده می توان با انواع آن ها آشنا شد.
  • شرکت ورتو دارای شعب زیاد می باشد، ولی متاسفانه در ایران فاقد نمایندگی می باشد.
  • این گوشی در انواع دکمه دار و لمسی طراحی شده است.
  • گوشی ورتو به وسیله الماس های گران قیمت و نگین های ارزشمند دیزاین شده است.

با توجه به مشخصات مهم این دسته از گوشی ها، مطمئنا شما نیز عاشق آن شده اید. چون هیچ کس را نمی شناسم که با دیدن این دسته از گوشی ها، آرزوی داشتن آن را نداشته باشد. گوشی ورتو همانطور که ذکر شد، یک گوشی لوکس لاکچری است که به راحتی به دست نمی آید.

قیمت گوشی ورتو

قیمت گوشی ورتو به چه صورت محاسبه می شود؟

با توجه به تمام توضیحاتی که راجع به این دسته از گوشی ها داده شد، حتما برای شما نیز سوال شده است که هزینه ای که باید برای گوشی ورتو بپردازیم به چه صورت است و چه قیمتی برای آن ها در نظر گرفته شده است. بهتر است بدانید که فاکتورهای مهمی به روی قیمت این گوشی ها تاثیر گذار هستند. بهتر است با آن ها آشنا شوید:

  • از جمله مهمترین آن ها می توان به دست ساز بودن آن اشاره کرد که امروزه بسیار کمیاب است. این شرکت ادعا می کند که تمامی مراحل ساخت گوشی ورتو کاملا دست ساز است و هیچ گونه تجهیزات ماشینی در ساخت آن دخیل نیستند. همین امر باعث شده است تا گوشی ورتو مورد توجه زیادی قرار بگیرد. به همین دلیل است که تنها خاص پسندان به سراغ خرید این گوشی می روند. در واقع دست ساز بودن این گوشی باعث شده تا درآمد کارکنان آن به صورت قابل توجهی بالا باشد.
  • نوسانات دلار از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت گوشی ورتو می باشد. به دلیل آنکه این گوشی در ایران نمایندگی ندارد، برای خرید آن صد در صد دلار در قیمت آن موثر است. برای خرید این گوشی باید به سراغ شرکت های مهمی از جمله فرانکفورتف پاریس، سنگاپور، هنگ کنگ، مسکو، دبی، نیویورک و دفتر مرکزی انگلستان بروید. بنابراین هزینه آن به دلار محاسبه می گردد که باید آن را پرداخت کنید.
  • هزینه ای که باید برای گمرک بپردازید، از دیگران فاکتورهای تعیین کننده قیمت نهایی این گوشی می باشد. از آنجایی که این گوشی از یک کشور دیگر به ایران ارسال می شود، باید هزینه مالیات و گمرک آن را به صورت کامل پرداخت کند.
  • نوع طراحی و دیزاینی که در این دسته از گوشی ها به کار برده شده است، باعث خاص و منحصر به فرد شدن آن ها و در نتیجه افزایش یا کاهش قیمت آن ها می شود. همانطور که ذکر شد، الماس و نگین های گران قیمت در طراحی آن به کار برده می شوند. صد البته می توانید که قیمت انواع این المان های تزئینی تا چه میزان بالا می باشد. بنابراین قیمت آن ها نیز با توجه به نوع طراحی آن تعیین می گردد. برای نمونه گوشی ورتو مدل کبرا از 439 عدد یاقوت و الماس گرد و الماس اشکی طراحی و دیزاین شده است، که باعث شده این گوشی از قیمت بسیار بالایی برخوردار شود.
بررسی آنر ۷۰

ثاثیر نوسانات دلار بر قیمت گوشی های ورتو 

از جمله عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت گوشی های ورتو می توان به قیمت دلار اشاره کرد همان طور که خدمتتان گفتیم نمایندگی های فروش گوشی های ورتو در ایران وجود ندارند، بنابراین اگر شما بخواهید چنین گوشی را خریداری کنید باید از یکی از شرکت ‌های فرانکفورت، پاریس، سنگاپور، هنگ کنگ، مسکو، دبی، نیویورک و دفتر مرکزی که در انگلستان قرار دارد سفارش دهید. بنابراین اگر این گوشی ها را بخواهید باید از یکی از کشورهای نامبرده وارد کنید باید هزینه خرید آن را به دلار بپردازید؛ زیر واحد پول این کشورها برای فروش گوشی های ورتو به دلار است و در ایران به ریال میتوانید این موبایل ها را بخرید. بنابراین شما باید پول خود را به دلار تبدیل کنید و برای آن ها بفرستید. بر اساس اطلاعات به دست آمده قیمت این گوشی ها نزدیک به ۳۱۰ هزار دلار است که با ضرب در قیمت روز دلار می توانید قیمت دقیق آن را به دست آورید.

قیمت گوشی ورتو

هزینه گمرک و تاثیر آن بر قیمت گوشی ورتو

از عوامل تاثیر گذار بر قیمت گوشی های ورتو می توان هزینه گمرک را نام برد. زیرا این قیمت و هزینه به خاطر ارسال تلفن همراه ورتو از کشوری دیگر به ایران می باشد؛ بنابراین شما باید هزینه مالیات و گمرک را به طور کامل بپردازید که آن هم کم و ناچیز نیست. بنابراین قیمت آن علاوه بر تاثیر دلار و عوامل دیگر خواهد شد و قیمت این گوشی لاکچری را به بیش ترین حد خود خواهد رساند. به همین خاطر افراد معروف و خاص پسند و پولدار می توانند برای خرید چنین گوشی اقدام کنند.

ورتو گلد | قیمت گوشی ورتو طلایی

قیمت گوشی ورتو

طراحی گوشی های ورتو 

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت گوشی ورتو می توان به طراحی و دیزاین آن اشاره کرد. زیرا گوشی های ورتو را با استفاده از الماس و نگین های گران قیمت و سنگ یاقوت و طلا دیزاین و طراحی می کنند و همین موضوع باعث می ‌شود که قیمت آن بالا ترین حد خود برسد. برای مثال نمونه گوشی ورتو مدل کبرا از ۴۳۹ یاقوت و الماس گرد و الماس اشکی استفاده شده است. بنابراین طبیعی است که قیمت آن گران باشد و هر کسی توان خرید آن را نداشته باشد.

رنج قیمت انواع مدل های گوشی ورتو

برند لوکس ورتو محصولات خاص و بی نظیری را طراحی و تولید کرده است. در واقع خاص بودن انواع این گوشی ها باعث شده تا به سادگی بتوان آن ها را تشخیص داد. چرا که مشخصات ویژه آن ها باعث شده این گوشی از سایر گوشی ها متمایز شوند. ورتو یک شرکت بریتانیایی است که از گران قیمت ترین انواع طلا، تیتانیوم، نقره، سنگ های قیمتی و الماس و نگین در ساخت این دسته از گوشی ها استفاده کرده است. در واقع دلیل خاص بودن این دسته از گوشی ها، به کار بردن اجزای گران قیمت در طراحی و ساخت آن ها می باشد. تا به حال شاهد نمونه های با ارزشی از گوشی ها ورتو بوده ایم که در ادامه با برخی از انواع گوشی های ورتو گران قیمت و لوکس آشنا شوید.

گوشی ورتو استر پی

این مدل طراحی ورتو در اسل 2018 در مدل های باروک و گاتیک روانه بازار شد که از یک نمایشگر 4.97 اینچی بهره برده است. از جذابیت های این گوشی می توان به یک محافظ از جنس یاقوت اشاره کرد که به روی آن به کار برده شده است. گوشی های استر پی از گران ترین مدل های ورتو می باشد که قیمت آن معادل 386 میلیون تومان است.

گوشی ورتو کانستلیشن

از نخستین محصولات ورتو می توان به  این گوشی اشاره کرد که دارای پردازنده اسنپدراگون کوالکام می باشد. این گوشی از نمایشگر 4.3 اینچی بهره برده و به روی آن یک لایه نازک از یاقوت کبود استفاده شده است.

  تبلت لنوو تب Tab Extreme

گوشی ورتو مدل کبرا از ۴۳۹

گوشی ورتو مدل کبرا از ۴۳۹

گوشی ورتو سیگنیچر

ورتو سیگنیچر به نوعی نخستین پرچم دار ورتو می باشد که در سال 2003 روانه بازار شد. این گوشی فاقد دوربین می باشد و برای ساخت آن از یک گرم یاقوت سرخ استفاده شده است. از مهمترین قابلیت های این گوشی می توان به این اشاره کرد که دارای قابلیت ذخیره سازی 1000 مخاطب و 100 پیامک می باشد.

گوشی ورتو دایموند

این گوشی همانطور که از نام آن پیداست، در طراحی خود از نگین های متعدد در حاشیه بهره برده است. ورتو دایموند در سال 2005 با یک ظاهر لوکس و فوق العاده عرضه و روانه بازار گردید. این طراحی ورتو شباهت زیادی به مدل سیگنیچر دارد و به عنوان یک طراحی عالی شناخته شده است.

گوشی ورتو تی آی

ورتو تی آی قیمتی حدود 254 میلیون تومان دارد و در سال 2013 روانه بازار شد. این گوشی از نخستین محصولات هوشمند ورتو است که از یک نمایشگر 3.7 اینچی بهره برده است. ورتو تی آی، دارای سیستم عامل اندروید 4 بوده و از حافظه رم 64 گیگابایتی بهره مند است. از دیگر ویژگی های آن می توان به تراشه دو هسته 1.7 گیگاهرتزی برای پردازش داده های آن اشاره کرد. این گوشی فاقد وای فای، بلوتوث و جی پی اس می باشد.

گوشی ورتو سیگنیچر اس

این طراحی خاص از ورتو، از امکانات بهتری نسبت به مدل قبلی برخوردار می باشد. از قابلیت های آن می توان به ذخیره سازی 2000 مخاطب و حافظه 4 گیگابایتی در آن اشاره کرد. این طراحی خاص از بلوتوث بهره مند است و قیمتی برابر با مدل ورتو دایموند دارد.

گوش ورتو اسنت

طراحی که بعد از سیگنیچر روانه بازار شد، اسنت بود که در سال 2004 شاهد آن بودیم. این گوشی دارای ظرفیت باتری 780 میلی آمپر می باشد. از مهمترین دلایل ارزشمند بودن این مدل، استفاده از ترکیبات مهمی اعم از فولاد ضد زنگ، آلیاژ فلز مایع و یاقوت کبود در ساخت آن می باشد.

ورتو سیگنیچر تاچ

از دیگر طراحی های ورتو سیگنیچر، مدل تاچ است که در بدنه آن از تیتانیوم استفاده شده و پنل پشتی آن دارای یک لایه چرم گوساله اصل می باشد. این مدل فوق العاده زیبا در سال 2015 روانه بازار شد و دارای یک نمایشگر 5.2 اینچی می باشد. از مشخصات آن می توان به دوربین 21 مگاپیکسلی و اندروید 5.2 اشاره کرد. این مدل از پیشرفته ترین مدل های ورتو محسوب می شود.

کلام آخر

ورتو یک شرکت معتبر و مشهور است که به طراحی و تولید گران قیمت ترین گوشی های دنیا معروف است. بنابراین تنها افرادی که به دنبال خاص بودن هستند به دنبال این گوشی ها می روند. می توان ارزان ترین قیمت گوشی ورتو را به 75 میلیون و گران ترین آن را به 300 میلیون تومان اختصاص داد.

 

1 دیدگاه در “قیمت گوشی ورتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 6 =